Chalupa Stará škola v Orlických horách

Rekreační chalupa Stará Škola nabízí komfortní ubytování v srdci Orlických hor. V objektu se nachází šest pokojů s kapacitou 22 lůžek.

V přízemí je návštěvníkům k dispozici plně vybavená, prostorná kuchyně s elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Nechybí ani rozměrný stůl pro 12 osob. Společnému posezení dodávají nádech romantiky originální kachlová kamna či dominantní krb. Obývací pokoj poskytuje relaxační zónu s televizí a DVD přehrávačem i volný prostor pro hraní nejrůznějších her či jiné aktivity.

K chalupě patří i přilehlá zahrada a dětské hřiště s množstvím prolézaček, pískovištěm a houpačkou. V letních měsících je u chalupy pro návštěvníky postaven bazén s průměrem 5,5 m.

V roce 2013 byla vybudována malá finská sauna s útulnou odpočívárnou. K ochlazení dobře poslouží sprcha s vetším průtokem vody. Odvážnější jedince potom od skoku do závěje dělí jen několik málo kroků a jedny dvěře vedoucí do zahrady za chalupou.

Stravování

Návštevníci mohou využít plnohodnotnou kuchyň v přízemí nebo kuchyňský koutek v prvním patře. V blízkém okolí se nachází dvě restaurace s celoročním provozem vzdálené 200 m, respektive 900 m.

Ložnice a pokoje

1 x  Dvoulůžkový pokoj  (v přízemí)
2 x  Třílůžkový pokoj  (v patře)
2 x  Čtyřlůžkový pokoj  (1 x  v přízemí a 1 x  v patře)
1 x  Šestilůžkový pokoj  (v patře)

Sociální zařízení

V přízemí se náchazí koupelna s vanou a toaletou.
V prvním patře jsou dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem a toaletou. Dále jsou v patře dvě samostatné toalety.

Vytápění

Topení je zajištěno rozvodem horkého vzduchu z krbu v kombinaci s teplovodními radiátory napojenými na elektrokotel.

• Parkování
  • Wi-Fi připojení k internetu
  • Sauna
  • Venkovní bazén